ÇOCUKLARDA BACH TERAPİ

ÇOCUKLARDA BACH TERAPİ

Çiçeklerin hiç bir yan etkileri yoktur, çiçek kürleri belirli bir titreşime sahip saf mineral şifa özlerinden oluşan sıvı preparatlarda bulunur. Çocukların biz yetişkinlerden farklı olarak henüz blokajları ve yılların birikimlerini taşımadıkları için, Çiçek kürleri çok daha çabuk çalışırlar. Öfkeli çocuklar, mutsuz çocuklar, karanlıktan korkan ve tırnak yiyen çocuklarda duygu durumunu dengeler.Bach Çiçek sisteminin 38 çiçek özü, güven, huzur ve sevgi dolu çocuklar yaratabilmemizde oldukça destekleyici kürlerdir. Çiçek kürleri çocuklarımızın değişik ruh hallerinde oluşan dalgalanmaları, korkuları, çekingenlikleri, sosyal gelişimleri ve ruhsal dünyaları ile ilgilenen şefkatli bir anne gibidir.

Çocuklarda bizim gibi yılların biriktirdiği blokajlar ve biçimlendirmeler yoktur bu yüzden çiçek kürleri onlar üzerinde çok daha hızlı çalışır. İçlerinde direnç taşımayan, saf enerjide ki çocuklarımız, kişisel gelişimleri yanı sıra ruhsal, bedesel ve zihinsel değişimlerinde ki farklılıklarla birer çiçek olma özelliği taşırlar.

Bach çiçek ilaçları, bebeklere, çocuklara ve hayvanlara, duygudurum ve davranışlarını nazikçe ve güvenle değiştirme özelliği nedeniyle ve herhangi bir kimyasal madde içermediğinden hiçbir yan etkisi bulunmadığı için mükemmeldir. Bach Çiçek Telafileri çocuğu, geleneksel tıpta olduğu gibi fiziksel semptomları ile hedefleyerek değil, bütüncül bir şekilde etkiler. Çocuğun duygusal olarak daha iyi hissetmesine yardımcı olurlar

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir